MENU

+100

Інститут Адама Міцкевича за підтримки Генерального Консульства Республіки Польща у Львові та міста Львів запрошує на презентацію проекту “+100” в рамках Міжнародного фестивалю аудіовізуального мистецтва ТЕТРАМАТИКА.

Проект, ініційований в рамках програми міжнародних святкувань сторіччя незалежності Польщі, демонструє інноваційні мистецькі твори, створені у співпраці європейських медіа-художників та композиторів. У Львові відбудуться прем’єри аудіовізуальних проектів з використанням інструментів віртуальної реальності, інтерактивності та досвіду занурення. Хоча роботи перегукуються між собою, вони є окремими творами мистецтва, які досліджують різні форми презентації та взаємодії з глядачами.

Серед учасників, такі знані митці, як: Марек Холонєвський (PL), Родерік Кувер (FR/US), Кріс Катлер (Великобританія), Ехо Хо (DE/CN), Кшиштоф Волек (PL) та Пьотр Вижиковський (PL). Всі вони отримали міжнародне визнання та нагороди як новатори у своїх галузях однак кожен використовує нові технології по-різному. Технологічні підходи включають сканування мозкової активності під час концертів, досвід занурення, інтерактивність та віртуальну реальність.