MENU

Folded Maps of Time

463
0

20 жовтня о 19:00

Музичний перформанс “Folded Maps of Time” Марека Холонєвського (PL) & Кріса Катлера (UK)

LemStation (вул. Д. Вітовського, 57)

Марек Холонєвський та Кріс Катлер представляють музичну виставу, в якій мозкова активність виконавців, зафіксована за допомогою спеціальних чутливих датчиків, проектується на екран як віртуальна модель мозку.

Оточена багатоканальною звуковою та відеосистемою, аудиторія глядачів опиниться немовби всередині живого організму або віртуального мозку, з безліччю входів, виходів, каналів і нескінченних хаотичних переплетень: це складені карти часу; потік мінливих спогадів і постійний рух.

Кріс Катлер (нар. 1947). Член британської експериментальної групи Henry Cow протягом 10 років, засновник та співзасновник низки інтернаціональних груп, серед яких Art Bears, News from Babel, Cassiber, The (ec) Nudes, p53 та  The Science Group, і давній учасник гуртів American bands Pere Ubu, Hail and The Wooden Birds. Він працював з танцем, фільмами, радіопостановками, симфонічними оркестрами, театром і радіо. Він заснував і керує незалежним лейблом ReR Megacorp та є автором теоретичної збірки File Under Popular, а також численних статей і публікацій, виданих 16 мовами. Він був викладачем у Музейній школі в Бостоні і нерегулярно читав лекції на теоретичні та пов’язані з музикою теми у всьому світі. Зараз він випускає серію щомісячних радіо лекцій для Музею сучасного мистецтва, Барселона.

Марек Холонєвський (нар. 1953) композитор, саунд-артист, виконавець, професор. Засновник і співзасновник багатьох груп, включаючи Freight Train (з Пйотром Біконтом та Кшиштофом Кніттелем), Studio MCH, DoubleMark (з Марком Полішуком), CH&K&K (з Кшиштофом Кніттелем та Влоджімєжом Котонським), mc2 duo (з Марцелем Хижинським), Infinity Quartet (з Кейр Норінґер, Р’ян Завел і Рафалом Мазуром), Natural Plastic (з Амі Кнолс), Kinetic Trio (з Влоджімєжом Кіньорскім і Рафалом Мазуром), dizzy kinetics (з Лукашом Шаланкєвичом), Infinity Trio (з Мілошем Лучинським та Лукашем Шаланкевичом), що дає концерти та записує альбоми. З 2008 року секретар, а з 2011 року – президент Міжнародної конфедерації електроакустичної музики CIME / ICEM. З 2010 року директор Аудіосферної лабораторії Департаменту інтермедії Академії образотворчих мистецтв імені Яна Матейка в Кракові. У 2012 році співзасновник науково-мистецького колективу GrupLab.

Артур Ліс (виступає також під творчим псевдонімомо no art) – це візуальний нонконформіст “не” візуальний художник, який працює з різноманітною візуальною технікою, починаючи від віджеїнґу, анімації, відеопродукції та маппінгу до інтермедії, сценічного, інтер’єрного та меблевого дизайну. Він є автодидактом у візуальній сфері. Кілька років тому розпочав роботу в театрах. Автор багатьох тизерів Старого Театру в Кракові, а також декількох сценографій у театрах Польщі, інтерактивних інсталяцій та візуальних проектів для: Goadupa Festival, Egodrop, IAMESH 4 Lush [Лондон, Единбург, Даллас], фестивалю VOX Electronica [Львів], Light Move Festival [Лодзь], Dzień Muzyki Nowej [Радомско], MÓZG Festiwal [Бидґощ], XXVI Міжнародний фестиваль вуличних театрів у Кракові, Organ Underground [Краків], колишній член команди організаторів: goa dupa festival, egodrop [Краків], Serotonina [Варшава], автор інтерактивних інсталяцій „Oscilloshock”. Він любить працювати на межі популярності і не любить, щоб його прямо визнавали художником. \ Зараз він є докторантом в Академії образотворчих мистецтв у Кракові на факультеті інтермедій.

Пйотр Мадей проміжний художник, композитор, звукорежисер
Він є членом Польської асоціації електроакустичної музики та дослідницького колективу GrupLab. Стипендіат Міністерства культури та національної спадщини на 2017 рік.
З 2007 року, пов’язаний з фестивалем Audio Art, Галереєю і!, Сценою АТА. Навчається на інтермедіях у Краківський Академії Мистецтв.
Основні твори та концерти:
Meetin ‘- аудіо-вистава — Фестиваль Audio Art 2013
Harfa – інсталяція AR — Сад Видиме/Невидиме Музею польської скульптури Оронсько 2017 перцепція Сфер / Довкола Армілярної Сфери – інтерактивна інсталяція – Найкращі дипломи з медіа-арту WRO 2018 та Фестивалю Audio Art 2018
AYEE 2019 – аудіовізуальний перформанс — Бієнале WRO 2019

Adam Mickiewicz Institute